شکست نوروزی قوی سپید

ملوان بندرانزلی 0_2 فجرسپاسی شیراز

گلها:  هاشم بيك زاده ۳۸، حسن فرجى ۸۷

داور: يدالله جهانبازى   تماشاگر: 3 هزار نفر

هفته 23 لیگ برتر ، پنجشنبه 9/1/86 ورزشگاه حافظیه شیراز  

 

بازیکنان ملوان

علی حسنی صفت ، سیدجلال رافخایی ، سعید سالارزاده ، رضا نیک‌نظر ، مرتضی غلامعلی‌تبار ، ابراهیم صادقی (56 مرتضی فلاحتی) ، مازیار زارع ، مهران جعفری ، امیر خدامرادی ، علیرضا رمضانی ، کیوان ساجدی     سرمربی: محمد احمدزاده

 

 اولین بازی سال 86 ملوان به شکست مقابل فجر سپاسی انجامید. در این دیدار که در شیراز انجام میشد فجر بدون 2 بازیکن اصلی خود سوشا مکانی و امید روانخواه که در اردوی تیم امید بودند مقابل ملوان قرار گرفت و روی دو شوت پشت 18 ملوان را تسلیم کرد ، ضمن اینکه 2 خطای پنالتی به سود ملوان از سوی قاضی دیدار نادیده ماند که اگر یکی از آنها گرفته می شد ملوان که تا آن زمان با یک گل عقب بود می توانست با حداقل یک تساوی شهر حافظ را ترک کند. البته جوانان ملوان چند موقعیت خوب را در این دیدار از دست دادند و نبود یک گلزن حتی متوسط در ملوان باعث شد تا دروازه حریف شیرازی بسته بماند ، شوت سنگین مرتضی فلاحتی و ضربه ایستگاهی علی رمضانی که به تیر دروازه فجر برخورد نمود جدی ترین موقعیتهای ملوان در این دیدار بودند.

 شاید بتوان به ملوان لقب تیم خوش شانس را داد چرا که الارقم نتایج ضعیف این تیم تیمهای قعرنشین فولاد و راه آهن هم نتوانستند نتیجه بگیرند تا کماکان پس از ملوان 21 امتیازی با 16 و 15 امتیاز در رده های آخر جدول باقی بمانند.

 

بازی آینده (هفته 24)

ملوان _ فولاد

جمعه 17/1/86 ورزشگاه تختی انزلی

/ 0 نظر / 66 بازدید